EMICO umyvadlo, Rockstone, 130x50cm, límec L, bílá mat EM130-B1M-L
EMICO umyvadlo, Rockstone, 130x50cm, límec L, bílá mat EM130-B1M-L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM130-B1M-L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMICO |
| Rozměr | 130x50 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 35.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886515 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
Mohlo by Vás zajímat
26 120 Kč
Při platbě předem pouze 24 814 Kč
YUKON umyvadlo, litý mramor, 120x45cm, bílá YU121
expedice do 7 dnů6 381 Kč
Při platbě předem pouze 5 936 Kč
ARECA umyvadlo, litý mramor, 121x51,5cm, levé, bílá AC121L
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
22 990 Kč
Při platbě předem pouze 21 841 Kč

