EMICO umyvadlo, Rockstone, 140x50cm, límec L, bílá mat EM140-B1M-L
EMICO umyvadlo, Rockstone, 140x50cm, límec L, bílá mat EM140-B1M-L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM140-B1M-L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMICO |
| Rozměr | 140x50 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 37.6400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886546 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARECA umyvadlo, litý mramor, 101x51,5cm, levé, bílá AC101L
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
25 360 Kč
Při platbě předem pouze 24 092 Kč
YUKON umyvadlo, litý mramor, 120x45cm, bílá YU121
expedice do 7 dnů6 381 Kč
Při platbě předem pouze 5 936 Kč
23 840 Kč
Při platbě předem pouze 22 648 Kč

