EMICO umyvadlo, Rockstone, 150x50cm, límec L, pravé, bílá mat EM150-B1R-L
EMICO umyvadlo, Rockstone, 150x50cm, límec L, pravé, bílá mat EM150-B1R-L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM150-B1R-L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMICO |
| Rozměr | 150x50 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 39.6200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886560 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
Mohlo by Vás zajímat
22 990 Kč
Při platbě předem pouze 21 841 Kč
ARECA umyvadlo, litý mramor, 121x51,5cm, pravé, bílá AC121R
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
26 120 Kč
Při platbě předem pouze 24 814 Kč
22 120 Kč
Při platbě předem pouze 21 014 Kč

