EASY obdélníkový sprchový kout 1200x900mm, čiré sklo L/P varianta EL1215EL3315
EASY obdélníkový sprchový kout 1200x900mm, čiré sklo L/P varianta EL1215EL3315
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x90 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 480 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 64.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913900167 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
10 072 Kč
Při platbě předem pouze 9 443 Kč
SARA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 120x90cm, bílá GS12090
expedice do 7 dnů7 800 Kč
Při platbě předem pouze 7 313 Kč
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 120x90cm, bílá 49511
expedice do 7 dnů8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 416 Kč
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 10 117 Kč
Mohlo by Vás zajímat
17 687 Kč
Při platbě předem pouze 16 609 Kč
16 867 Kč
Při platbě předem pouze 15 839 Kč
EASY obdélníkový sprchový kout 900x800mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1990EL3215
expedice do 7 dnů11 300 Kč
Při platbě předem pouze 10 611 Kč


