ZOOM BLACK obdélníkový sprchový kout 1300x800mm L/P varianta ZL1313BZL3280B
ZOOM BLACK obdélníkový sprchový kout 1300x800mm L/P varianta ZL1313BZL3280B
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM BLACK |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 130x80 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 620 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 67.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913903083 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
3 480 Kč
Při platbě předem pouze 3 262 Kč
9 675 Kč
Při platbě předem pouze 9 112 Kč
GELCO sklopné sedátko do sprchového koutu 32,5x32,5 cm, bílá GS120W
expedice do 7 dnů4 350 Kč
Při platbě předem pouze 4 219 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 047 Kč
Při platbě předem pouze 15 069 Kč
17 269 Kč
Při platbě předem pouze 16 216 Kč
ZOOM obdélníkový sprchový kout 800x900mm L/P varianta ZL1280ZL3290
expedice do 7 dnů14 088 Kč
Při platbě předem pouze 13 229 Kč
16 867 Kč
Při platbě předem pouze 15 839 Kč


