EASY BLACK čtvercová sprchová zástěna 900x900mm, čiré sklo
EASY BLACK čtvercová sprchová zástěna 900x900mm, čiré sklo
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY BLACK |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x90 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 475 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 53.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973741 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
TRENECA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 90x90cm, černá mat 84300.21
expedice do 7 dnů7 611 Kč
Při platbě předem pouze 7 168 Kč
KLAVER podlahový žlab s nerezovým roštem, L-810, DN50, černá mat 73731B
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 584 Kč
Mohlo by Vás zajímat
17 204 Kč
Při platbě předem pouze 16 155 Kč
CARMEN čtvercová sprchová zástěna 900x900x1650mm, čiré sklo MD5116
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 8 092 Kč
ZOOM čtvercový sprchový kout 900x900mm, rohový vstup ZL4915L-02
expedice do 7 dnů17 532 Kč
Při platbě předem pouze 16 463 Kč
ZOOM čtvercový sprchový kout 900x900mm, L/P varianta ZL1390ZL3290
expedice do 7 dnů14 498 Kč
Při platbě předem pouze 13 614 Kč


