ZOOM BLACK čtvercová sprchová zástěna 900x900mm, čiré sklo ZL5415B
ZOOM BLACK čtvercová sprchová zástěna 900x900mm, čiré sklo ZL5415B
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM BLACK |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x90 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 620 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 56.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913856105 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
600 Kč
Při platbě předem pouze 562 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
3 480 Kč
Při platbě předem pouze 3 262 Kč
MANUS QUADRO nerezový podlahový žlab s roštem, L-850, DN50 GMQ34
expedice do 7 dnů5 272 Kč
Při platbě předem pouze 4 942 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-850, DN50 GMO14
expedice do 7 dnů5 352 Kč
Při platbě předem pouze 5 018 Kč
FLEXIA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 90x90cm 71546
expedice do 7 dnů6 785 Kč
Při platbě předem pouze 6 391 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CARMEN čtvercová sprchová zástěna 900x900x1650mm, čiré sklo MD5116
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 8 092 Kč
ZOOM čtvercový sprchový kout 900x900mm, rohový vstup ZL4915L-02
expedice do 7 dnů17 532 Kč
Při platbě předem pouze 16 463 Kč
EASY obdélník/čtverec sprchový kout pivot dveře 800-900x900mm L/P, sklo Brick EL1638EL3338
expedice do 7 dnů10 726 Kč
Při platbě předem pouze 10 072 Kč
THRON SQUARE čtvercový sprchový kout 900x900mm, hranaté pojezdy, rohový vstup TL2990-5002
expedice do 7 dnů19 058 Kč
Při platbě předem pouze 17 950 Kč


