THRON ROUND čtvercový sprchový kout 900x900mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2990-5005
THRON ROUND čtvercový sprchový kout 900x900mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2990-5005
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x90 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 465 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 74.2000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913935107 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
5 432 Kč
Při platbě předem pouze 5 093 Kč
7 903 Kč
Při platbě předem pouze 7 444 Kč
6 493 Kč
Při platbě předem pouze 6 115 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-850, DN50 GMO14
expedice do 7 dnů5 352 Kč
Při platbě předem pouze 5 018 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY obdélník/čtverec sprchový kout pivot dveře 800-900x900mm L/P, sklo Brick EL1638EL3338
expedice do 7 dnů10 726 Kč
Při platbě předem pouze 10 072 Kč
EASY čtvercová sprchová zástěna 900x900mm, čiré sklo EL5115
expedice do 7 dnů10 225 Kč
Při platbě předem pouze 9 631 Kč
ZOOM čtvercový sprchový kout 900x900mm, L/P varianta ZL1390ZL3290
expedice do 7 dnů14 498 Kč
Při platbě předem pouze 13 614 Kč


