EASY BLACK čtvercová sprchová zástěna 800x800mm, čiré sklo
EASY BLACK čtvercová sprchová zástěna 800x800mm, čiré sklo
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY BLACK |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x80 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 425 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 48.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973758 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
KLAVER podlahový žlab s nerezovým roštem, L-710, DN50, černá mat 73721B
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 341 Kč
AURA sprchová vanička z litého mramoru, čtverec 80x80cm, bílá 42511
expedice do 7 dnů5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 581 Kč
Mohlo by Vás zajímat
THRON SQUARE čtvercový sprchový kout 800x800mm, hranaté pojezdy, rohový vstup TL2880-5002
expedice do 7 dnů18 198 Kč
Při platbě předem pouze 17 140 Kč
ZOOM čtvercový sprchový kout 800x800mm, rohový vstup ZL4815L-02
expedice do 7 dnů17 040 Kč
Při platbě předem pouze 16 001 Kč
ZOOM BLACK čtvercový sprchový kout 800x800mm, rohový vstup ZL4815BL-02
expedice do 7 dnů21 796 Kč
Při platbě předem pouze 20 467 Kč
ALTIS BLACK čtvercový sprchový kout 800x800 mm, rohový vstup, čiré sklo AL1582BAL1582B
expedice do 7 dnů19 664 Kč
Při platbě předem pouze 18 465 Kč


