KLAVER podlahový žlab s nerezovým roštem, L-710, DN50, černá mat 73721B
KLAVER podlahový žlab s nerezovým roštem, L-710, DN50, černá mat 73721B
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | KLAVER, FLISE, INDY |
| Rozměr | 71x12,2x6,5 cm |
| Délka | 710 mm |
| Šířka | 122 mm |
| Výška | 65 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Instalace | Do prostoru - rošt |
| Průměr odpadu | 50 mm |
| Délka sprchového kanálku od | 710 mm |
| Délka sprchového kanálku do | 710 mm |
| Průtok | 60 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.6400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729051176 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Příslušenství
2 890 Kč
na objednávku
Mohlo by Vás zajímat
Osvětlené koupelnové zrcadlo Mexen Bono 55x155 cm, LED 6000K, 9816-055-155-611-00
expedice do 10 dnů3 967 Kč
Mexen Kala koupelnové zrcadlo s kosmetickým zrcátkem 60x80, LED 6000K, 9820-060-080-611-00
expedice do 10 dnů2 665 Kč
Mexen Coro koupelnové zrcadlo 50x150 cm, LED 6000K, černý rám 9817-050-150-611-70
expedice do 10 dnů3 747 Kč
1 783 Kč

