ZOOM BLACK čtvercový sprchový kout 800x800mm, rohový vstup ZL4815BL-02
ZOOM BLACK čtvercový sprchový kout 800x800mm, rohový vstup ZL4815BL-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM BLACK |
| Rozměr | 80x80 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Skládací |
| Šířka vstupu | 978 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 62.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913978494 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
KLAVER podlahový žlab s nerezovým roštem, L-710, DN50, černá mat 73721B
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 341 Kč
FLEXIA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 80x80cm 72941
expedice do 7 dnů6 579 Kč
Při platbě předem pouze 6 196 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 1500 mm, boční připojení, 3502 W, bílý - W433-060-150-00
expedice do 10 dnů6 345 Kč
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 900 mm, boční připojení, 2101 W, bílý - W433-060-090-00
expedice do 10 dnů3 987 Kč
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 3000 mm, boční připojení, 7004 W, černý - W433-060-300-70
na objednávku17 266 Kč


