DUNA stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, nerez mat DU015
DUNA stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, nerez mat DU015
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DU015 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 469 mm |
| Hloubka | 215 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 40 mm |
| Výška výtoku | 237 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.4700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913858048 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | nerez |
Doporučujeme přikoupit
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Podobné zboží
RHAPSODY PROFESSIONAL stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom 5547
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
MOOVAN stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom FF125
expedice do 7 dnů3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
HEBE stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom HT430
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
FLAWO stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, gun metal FR576GM
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč

