RHAPSODY PROFESSIONAL stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom 5547
RHAPSODY PROFESSIONAL stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom 5547
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 210 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 150 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Flexibilní ramínko, Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 3.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587003690 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Podobné zboží
MOOVAN stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom FF125
expedice do 7 dnů3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ATON stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom EV125
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
MAYA stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom MA780
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
SILI stojánková dřezová baterie, flexibilní ramínko, bílá/chrom SR481
expedice do 7 dnů2 657 Kč
Při platbě předem pouze 2 472 Kč
3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč


