ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom UT042V
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom UT042V
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 2.8820 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913990779 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
AMY sprchová souprava, posuvný držák 980mm, hadice 1500mm, chrom 1202-20
expedice do 7 dnů1 514 Kč
Při platbě předem pouze 1 408 Kč
LUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč
Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, chrom SG202
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč

