MEDIC RIMLESS WC kombi mísa s nádržkou, spodní/zadní odpad, bílá MC102
MEDIC RIMLESS WC kombi mísa s nádržkou, spodní/zadní odpad, bílá MC102
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37,5x86x80 cm |
| Šířka | 375 mm |
| Výška | 860 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Napouštěcí a vypouštěcí ventil, Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / set | 46.5300 kg |
| Balení | 2 ks |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Rimless |
| Barva keramiky | bílá |
| Provedení klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vario |
Příslušenství
1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MEDIC WC sedátko, duroplast, šedá MC102-113
expedice do 7 dnů1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
TURKU WC sedátko, Soft Close, bílá PCS104
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Rohový vřetenový ventil 1/2"x3/8", chrom 181.867.1
expedice do 7 dnů162 Kč
Při platbě předem pouze 153 Kč
PACO WC sedátko, SLIM Soft Close, bílá PCS1012
expedice do 7 dnů1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
Mohlo by Vás zajímat
HANDICAP WC kombi zvýšený sedák, Rimless, zadní odpad, bílá K11-0221
expedice do 7 dnů6 381 Kč
Při platbě předem pouze 5 936 Kč
6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
MEDIC keramická nádržka pro WC kombi, bílá MC102-112
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
2 657 Kč
Při platbě předem pouze 2 472 Kč


