DINA otopné těleso 350x1680mm, černá mat
DINA otopné těleso 350x1680mm, černá mat
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DINA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 350x1680 mm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 1680 mm |
| Objem | 3.00 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 300 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 318 mm |
| Výkon | 334 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 8.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913986178 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
CORNER COMBI SIMPLY připojovací sada ventilů triaxiální, pravé provedení, chrom CP330S
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
CORNER SIMPLY připojovací sada ventilů triaxiální, pravé provedení, černá mat CP130BS
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
MOA topná tyč s termostatem, 300 W, chrom MOA-C-300
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
COLONNA otopné těleso 298x1800 mm, bílá IR140
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
PILON otopné těleso 196x1800mm, se třemi háčky pro ručník, bílá mat
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč


