COLONNA otopné těleso 298x1800 mm, bílá IR140
COLONNA otopné těleso 298x1800 mm, bílá IR140
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | COLONNA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 298x1800 mm |
| Šířka | 298 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Objem | 4.10 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 614 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5 bar |
| Výbava | Držák ručníků: doplňková výbava |
| Hmotnost / ks | 18.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913865145 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | bílá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Příslušenství
185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
TWIN připojovací sada ventilů pro středové připojení, chrom CP401S
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
COLONNA držák ručníků 340x80 mm, nerez lesk IRPA10
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
COLONNA držák ručníků 340x80 mm, nerez mat IRPA12
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
PILON otopné těleso 196x1800mm, se třemi háčky pro ručník, černá mat
expedice do 7 dnů7 301 Kč
Při platbě předem pouze 6 792 Kč
BLOCK otopné těleso 280x1750 mm, černá mat IR182
expedice do 7 dnů13 751 Kč
Při platbě předem pouze 12 792 Kč


