PILON otopné těleso 270x1800 mm, se čtyřmi háčky pro ručník, bílá mat IZ121T
PILON otopné těleso 270x1800 mm, se čtyřmi háčky pro ručník, bílá mat IZ121T
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IZ121T |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PILON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 270x1800 mm |
| Šířka | 270 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Objem | 10.50 l |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Doporučená el. topná tyč | 600 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 583 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8 bar |
| Výbava | Držák ručníků: součástí |
| Hmotnost / ks | 16.7800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913977343 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | bílá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznoucí teplonosná směs do otopných těles, 2 l LIKIDO
expedice do 7 dnů911 Kč
Při platbě předem pouze 871 Kč
TWIN připojovací sada ventilů pro středové připojení, chrom CP401S
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
ONDA otopné těleso 400x1700 mm, chrom 1801-05
expedice do 7 dnů6 785 Kč
Při platbě předem pouze 6 312 Kč


