DIMY stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, chrom DM006
DIMY stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, chrom DM006
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIMY |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 292 mm |
| Hloubka | 189 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 242 mm |
| Hmotnost / ks | 3.2240 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866326 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
PIQUADRATO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0510OT25K7
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", chrom SL111
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 258 Kč
Při platbě předem pouze 8 693 Kč
28 801 Kč
Při platbě předem pouze 26 792 Kč
BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, chrom BB007
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 312 Kč

