DIAMOND WC štětka závěsná, mléčné sklo, bronz 1318-08
DIAMOND WC štětka závěsná, mléčné sklo, bronz 1318-08
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1318-08 |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIAMOND |
| Rozměr | 172x351x116 mm |
| Šířka | 172 mm |
| Výška | 351 mm |
| Hloubka | 116 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9520 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913810954 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | bronz |
Příslušenství
4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
expedice do 7 dnů
507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
Comad SET-NOA B OAK 100CM S UN GAJA SW Nábytková sestava 100 cm s deskou a 2 umyvadly Gaja
expedice do 10 dnů8 901 Kč
Čelo Mexen Orio pro korpus koupelnové skříňky 160 x 20 cm, matná černá - 91A10-1600-235-1-71
expedice do 10 dnů1 755 Kč

