X-ROUND GOLD WC štětka závěsná, mléčné sklo, zlato mat XR303GB
X-ROUND GOLD WC štětka závěsná, mléčné sklo, zlato mat XR303GB
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR303GB |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 95x370x140 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| EAN | 8590913127618 |
| Taric | 96039091 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 0.8920 kg |
| Balení | 1 ks |
| BARVA | zlatá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Mohlo by Vás zajímat
X-STEEL WC štětka závěsná, nerez mat XS305
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
202 Kč
Při platbě předem pouze 188 Kč

