X-ROUND WHITE WC štětka závěsná, mléčné sklo, bílá mat XR303W
X-ROUND WHITE WC štětka závěsná, mléčné sklo, bílá mat XR303W
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 95x370x140 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 0.8920 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913127625 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Mohlo by Vás zajímat
X-ROUND WC štětka závěsná, mléčné sklo, chrom XR303
expedice do 7 dnů912 Kč
Při platbě předem pouze 848 Kč
LARISSA WC štětka závěsná, mléčné sklo, chrom WS008 56791
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
1 591 Kč
Při platbě předem pouze 1 480 Kč

