DIAMOND skleněná police, čiré sklo, bronz 1318-15
DIAMOND skleněná police, čiré sklo, bronz 1318-15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIAMOND |
| Rozměr | 500x66x129 mm |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 66 mm |
| Hloubka | 129 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.7510 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913810961 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | bronz |
Doporučujeme přikoupit
DIAMOND držák toaletního papíru s krytem, bronz 1318-17
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
DIAMOND dávkovač mýdla, 200ml, mléčné sklo, bronz 1318-19
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč

