DIAMOND držák ručníků kruh, bronz 1318-06
DIAMOND držák ručníků kruh, bronz 1318-06
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIAMOND |
| Rozměr | 171x192x70 mm |
| Šířka | 171 mm |
| Výška | 192 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák ručníků kruhový |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3830 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913810930 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | bronz |
Příslušenství
4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
expedice do 7 dnů
507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
DIAMOND skleněná police, čiré sklo, bronz 1318-15
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč

