Dávkovač mýdla 350ml, nerez mat XP101
Dávkovač mýdla 350ml, nerez mat XP101
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XP101 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 125x240x100 mm |
| Šířka | 125 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 350 ml |
| Hmotnost / ks | 0.6640 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126284 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Mohlo by Vás zajímat
2 116 Kč
Při platbě předem pouze 1 968 Kč
X-ROUND dávkovač mýdla 200ml, mléčné sklo, chrom XR103
expedice do 7 dnů1 410 Kč
Při platbě předem pouze 1 312 Kč
X-ROUND BLACK dávkovač mýdla 200ml, mléčné sklo, černá mat XR103B
expedice do 7 dnů1 479 Kč
Při platbě předem pouze 1 376 Kč

