FLORI dávkovač mýdla, 300 ml, mléčné sklo, bílá mat RF019/14
FLORI dávkovač mýdla, 300 ml, mléčné sklo, bílá mat RF019/14
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF019/14 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122x161x89 mm |
| Šířka | 122 mm |
| Výška | 161 mm |
| Hloubka | 89 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 300 ml |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 1.2740 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913870859 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | bílá |
Příslušenství
634 Kč
Při platbě předem pouze 598 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
2 116 Kč
Při platbě předem pouze 1 968 Kč
FLORI dávkovač mýdla, 300 ml, mléčné sklo, chrom RF019
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
X-STEEL dávkovač mýdla 150ml, nerez mat XS100
expedice do 7 dnů1 496 Kč
Při platbě předem pouze 1 392 Kč
X-ROUND dávkovač mýdla 550ml, chrom XR102
expedice do 7 dnů2 528 Kč
Při platbě předem pouze 2 352 Kč

