CUBEMIX sprchový sloup s pákovou baterií, černá mat UBC-CM139B
CUBEMIX sprchový sloup s pákovou baterií, černá mat UBC-CM139B
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CM139B |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 309 mm |
| Výška | 1160 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Délka hadice | 1500 mm |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 23 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 5.6775 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961076 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Omezovač průtoku vody do hlavové sprchy, 12L/min MS700
expedice do 7 dnů36 Kč
Při platbě předem pouze 34 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Kioto volně stojící sprchová zástěna 100 x 200 cm, černý rastr 8 mm, černá - 800-100-002-70-77
expedice do 10 dnů5 291 Kč
Mexen Lunar L Duo výklopný sprchový kout 90 x 90 cm, průhledný, chrom - 834L-090L-090P-01-00
expedice do 10 dnů13 728 Kč
Mexen Lunar L Duo sprchový kout s levým výklopným uchycením 120 x 85 cm, průhledný, zlatý - 834L-120L-085P-50-00
expedice do 10 dnů14 944 Kč
Mexen Kioto Sprchová zástěna 125 x 100 cm, průhledná, kartáčovaná pistolově šedá - 800-125-212-66-00-100
expedice do 10 dnů10 296 Kč

