ULTRAMIX sprchový sloup s pákovou baterií, zlato mat UT139G
ULTRAMIX sprchový sloup s pákovou baterií, zlato mat UT139G
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT139G |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 316 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 24 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu |
| Hmotnost / ks | 7.4400 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988592 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 150cm, zlato FLEX150G 58167
expedice do 7 dnů327 Kč
Při platbě předem pouze 304 Kč
Mohlo by Vás zajímat
GINKO sprchový sloup s pákovou baterií, chrom 1101-43
expedice do 7 dnů11 515 Kč
Při platbě předem pouze 10 712 Kč
ULTRATAP sprchový sloup s pákovou baterií, chrom UT139T
na objednávku19 098 Kč
Při platbě předem pouze 17 933 Kč
PAX sprchový sloup s pákovou baterií, chrom XA139
expedice do 7 dnů8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
56 579 Kč
Při platbě předem pouze 52 632 Kč

