ULTRASAN sprchový sloup s pákovou baterií, černá mat UT139VB
ULTRASAN sprchový sloup s pákovou baterií, černá mat UT139VB
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT139VB |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 316 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 24 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu |
| Hmotnost / ks | 7.4400 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913991325 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Mohlo by Vás zajímat
35 165 Kč
Při platbě předem pouze 32 712 Kč
26 191 Kč
Při platbě předem pouze 24 594 Kč
56 579 Kč
Při platbě předem pouze 52 632 Kč

