COLONNA držák ručníků 510x80 mm, nerez mat IRPA16
COLONNA držák ručníků 510x80 mm, nerez mat IRPA16
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IRPA16 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | COLONNA |
| Rozměr | 510x50x80 mm |
| Šířka | 510 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Broušený nerez |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnost / ks | 1.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913827471 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Doporučujeme přikoupit
COLONNA otopné těleso 450x1800 mm, metalická stříbrná IR145
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
COLONNA otopné těleso 450x1800 mm, břidlice s texturou IR147
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
FEDE držák ručníků 504 mm, černá mat IRPA63
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
COLONNA držák ručníků 340x80 mm, nerez mat IRPA12
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
MAGNIFICA držák ručníků 650x80 mm, nerez mat IRPA19
expedice do 7 dnů1 849 Kč
Při platbě předem pouze 1 720 Kč
COLONNA držák ručníků 340x80 mm, nerez lesk IRPA10
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč

