COLONNA otopné těleso 450x1800 mm, břidlice s texturou IR147
COLONNA otopné těleso 450x1800 mm, břidlice s texturou IR147
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | COLONNA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 450x1800 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Objem | 6.10 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 910 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5 bar |
| Výbava | Držák ručníků: doplňková výbava |
| Hmotnost / ks | 25.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913819278 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
Krycí rozeta obdélníková k připojení TWIN, černá mat CP7135B
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SOPHINA otopné těleso 600x1647 mm, černá mat IR704
na objednávku12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
ZIG otopné těleso 600x1810 mm, černá mat ZG619B
expedice do 7 dnů11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
COLONNA otopné těleso 450x1800 mm, bílá IR141
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč

