COLONNA otopné těleso 450x1800 mm, metalická stříbrná IR145
COLONNA otopné těleso 450x1800 mm, metalická stříbrná IR145
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | COLONNA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 450x1800 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Objem | 6.10 l |
| Barva | Stříbrná |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 910 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5 bar |
| Výbava | Držák ručníků: doplňková výbava |
| Hmotnost / ks | 25.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913819261 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | stříbrná |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
TWIN připojovací sada ventilů pro středové připojení, chrom CP401S
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SOPHINA otopné těleso 600x1647 mm, černá mat IR704
na objednávku12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
FANTINA otopné těleso 500x1647 mm, černá mat IR515
na objednávku11 429 Kč
Při platbě předem pouze 10 632 Kč

