CLEO hydromasážní vana, 150x75x48cm, Highline Hydro-Air, chrom 56889
CLEO hydromasážní vana, 150x75x48cm, Highline Hydro-Air, chrom 56889
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-27611.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 150x75x48 cm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 220.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 47.9600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729054566 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
76 712 Kč
Při platbě předem pouze 74 036 Kč
35 724 Kč
Při platbě předem pouze 34 478 Kč
36 464 Kč
Při platbě předem pouze 35 192 Kč
63 717 Kč
Při platbě předem pouze 61 495 Kč

