CLEO hydromasážní vana, 160x70x48cm, Active Hydro, chrom 56890
CLEO hydromasážní vana, 160x70x48cm, Active Hydro, chrom 56890
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-73611.1010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 160x70x48 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 225.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 41.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729054573 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
55 943 Kč
Při platbě předem pouze 53 991 Kč
45 623 Kč
Při platbě předem pouze 44 032 Kč
40 205 Kč
Při platbě předem pouze 38 802 Kč
28 776 Kč
Při platbě předem pouze 27 772 Kč

