CLEO hydromasážní vana, 150x75x48cm, Active Hydro, chrom 56884
CLEO hydromasážní vana, 150x75x48cm, Active Hydro, chrom 56884
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-27611.1010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 150x75x48 cm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 220.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 41.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729054511 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
50 542 Kč
Při platbě předem pouze 48 779 Kč
52 254 Kč
Při platbě předem pouze 50 431 Kč
33 308 Kč
Při platbě předem pouze 32 146 Kč
30 272 Kč
Při platbě předem pouze 29 216 Kč

