CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 141x77x46cm, 3x zásuvka, borovice rustik
CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 141x77x46cm, 3x zásuvka, borovice rustik
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR141-1616-31 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 141x77x46 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 770 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 51.2000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913987298 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
10 440 Kč
Při platbě předem pouze 9 712 Kč
9 305 Kč
Při platbě předem pouze 8 656 Kč
SIDRA dvojumyvadlo, litý mramor, 141x46cm, bílá
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARUBA konzole s policí 218,4x40x49 cm, černá mat ARK220
na objednávku19 195 Kč
Při platbě předem pouze 17 856 Kč
WAVE dvojumyvadlová skříňka 179,7x50x47,8cm, bílá WA180-3030
expedice do 7 dnů24 931 Kč
Při platbě předem pouze 23 192 Kč
ARUBA konzole s policí 188,4x40x49 cm, černá mat ARK190
na objednávku16 417 Kč
Při platbě předem pouze 15 272 Kč
EZARA dvojumyvadlová skříňka 140x55x46cm, bílá lesk EZ141-3030
expedice do 7 dnů19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč

