CIRASA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, carina strip CR100-4141S
CIRASA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, carina strip CR100-4141S
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR100-4141S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 99,8x52x46 cm |
| Šířka | 998 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 32.2010 kg |
| EAN | 8590913969386 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 100x46cm, bílá 1601-100
expedice do 7 dnů4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, antracit matný DT100-3434
expedice do 7 dnů13 751 Kč
Při platbě předem pouze 12 792 Kč
BRAND umyvadlová skříňka 100x73x50cm, mořený smrk BA101S
expedice do 7 dnů20 717 Kč
Při platbě předem pouze 19 272 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, bílá lesk CR100-3030
expedice do 7 dnů9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
26 823 Kč
Při platbě předem pouze 24 952 Kč


