CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, carina strip CR801-4141S
CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, carina strip CR801-4141S
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 79,8x52x46 cm |
| Šířka | 798 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.8210 kg |
| EAN | 8590913969379 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
770 Kč
Při platbě předem pouze 716 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
12 573 Kč
Při platbě předem pouze 11 696 Kč
6 828 Kč
Při platbě předem pouze 6 352 Kč
Mohlo by Vás zajímat
15 446 Kč
Při platbě předem pouze 14 368 Kč
23 925 Kč
Při platbě předem pouze 22 256 Kč
SITIA umyvadlová skříňka 75,6x50x44,2cm, 2xzásuvka, bílá mat SI080-3131
expedice do 7 dnů10 440 Kč
Při platbě předem pouze 9 712 Kč
14 869 Kč
Při platbě předem pouze 13 832 Kč


