CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, borovice rustik CR801-1616
CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, borovice rustik CR801-1616
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR801-1616 |
Dostupnost:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 79,8x52x46 cm |
| Šířka | 798 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.8210 kg |
| EAN | 8590913928062 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
3 397 Kč
Při platbě předem pouze 3 160 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 81x46cm, bílá
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
9 305 Kč
Při platbě předem pouze 8 656 Kč
3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
Mohlo by Vás zajímat
WAVE umyvadlová skříňka 79,7x45x47,8cm, bílá/dub cuneo WA080-3025
expedice do 7 dnů10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč
9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč


