MARIA umyvadlo, litý mramor, 60x46cm, bez otvoru, bílá MA060-0
MARIA umyvadlo, litý mramor, 60x46cm, bez otvoru, bílá MA060-0
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MARIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x15x46 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 12.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913892752 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, bílá lesk CR601-3030
expedice do 7 dnů8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TWIG umyvadlo, litý mramor, 60x47cm, kryt výpusti, bílá TW060
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
GODIVA umyvadlo, litý mramor, 58x44cm, bílá GU058
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 60x46cm, bílá AT060
expedice do 7 dnů2 958 Kč
Při platbě předem pouze 2 752 Kč
THALIE 60 keramické umyvadlo nábytkové 60x46cm, bílá TH11060
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč

