CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x52x46cm, bílá lesk
CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x52x46cm, bílá lesk
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR611-3030 |
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 59,2x52x46 cm |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 13.7010 kg |
| EAN | 8590913131011 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
CIRASA deska DTDL 81x1,8x46,5cm, bílá lesk CR081-3030
expedice do 7 dnů1 514 Kč
Při platbě předem pouze 1 408 Kč
Deska Rockstone 81x1,2x46,5cm, bílá mat CRR081-0101 56422
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 60x46cm, bílá 1601-60
expedice do 7 dnů2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 50 cm, transparent, chrom 550118080X9505000001
expedice do 10 dnů8 437 Kč
Mexen Vega vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 90 cm, černý vzor 550118080X9509007077
expedice do 10 dnů9 361 Kč
Mexen Cube vana 180x80cm panel + zástěna 75 cm, transparent, chrom 550518080X9007510100
expedice do 10 dnů9 361 Kč
Mexen Cube vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 60 cm, černý vzor 550518080X9506007070
expedice do 10 dnů8 793 Kč

