CIRASA skříňka spodní policová 20x52x46cm, bílá lesk
CIRASA skříňka spodní policová 20x52x46cm, bílá lesk
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR311-3030 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 20x52x46 cm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Hmotnost / ks | 13.0000 kg |
| EAN | 8590913131271 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Cube vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 70 cm, černý vzor 550518080X9507007070
expedice do 10 dnů9 005 Kč
Mexen Vega vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 50 cm, černý vzor 550118080X9505007077
expedice do 10 dnů8 582 Kč
Mexen Cube vana 180x80cm panel + zástěna 50 cm, průhledná, zlatá 550518080X9505000050
expedice do 10 dnů8 582 Kč
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 80 cm, transparent, chrom 550118080X9508000001
expedice do 10 dnů9 005 Kč

