CIRASA STRIP umyvadlová skříňka 59,2x52x46cm, agila
CIRASA STRIP umyvadlová skříňka 59,2x52x46cm, agila
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR611-4343S |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 59,2x52x46 cm |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 13.7010 kg |
| EAN | 8590913131059 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 61x46cm, černá mat SD061B
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
6 828 Kč
Při platbě předem pouze 6 352 Kč

