CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x75x46cm, 3x zásuvka, dub Alabama CR631-2222
CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x75x46cm, 3x zásuvka, dub Alabama CR631-2222
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 59,2x75x46 cm |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| EAN | 8590913986727 |
| Taric | 94036090 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 22.7000 kg |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
MARIA umyvadlo, litý mramor, 60x46cm, bez otvoru, bílá MA060-0
expedice do 7 dnů3 973 Kč
Při platbě předem pouze 3 696 Kč
Nábytková nožička, výška 103mm, černá mat 30320
expedice do 7 dnů146 Kč
Při platbě předem pouze 138 Kč
9 305 Kč
Při platbě předem pouze 8 656 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč
12 203 Kč
Při platbě předem pouze 11 352 Kč
WAVE umyvadlová skříňka 60x65x47,8cm, bílá WA060-3030
expedice do 7 dnů9 709 Kč
Při platbě předem pouze 9 032 Kč
4 253 Kč
Při platbě předem pouze 3 988 Kč


