CIMBURA umyvadlový stolek 100x50x75cm, starobílá CIM150
CIMBURA umyvadlový stolek 100x50x75cm, starobílá CIM150
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CIM150 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIMBURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x75x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Dekor | Starobílá |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 24.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913898440 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
3 002 Kč
PRIORI keramické umyvadlo na desku, ? 41 cm, fialová s ornamenty PI022
expedice do 7 dnů4 257 Kč
Při platbě předem pouze 3 960 Kč
4 928 Kč
Při platbě předem pouze 4 584 Kč
PRIORI keramické umyvadlo na desku, ? 41 cm, hnědá s modrým vzorem PI023
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LARITA umyvadlová skříňka 97x55x48cm, dub natural LA108
na objednávku17 191 Kč
Při platbě předem pouze 15 992 Kč
11 603 Kč
Při platbě předem pouze 10 895 Kč
FILENA umyvadlová skříňka 95x51,5x43cm, bílá mat FID1210W
expedice do 7 dnů12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, antracit matný DT100-3434
expedice do 7 dnů13 751 Kč
Při platbě předem pouze 12 792 Kč


