CHANEL dekorační lišta "U" 444x70x25mm, bílá mat CD043 60593
CHANEL dekorační lišta "U" 444x70x25mm, bílá mat CD043 60593
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CD043 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 44,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 444 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.4300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116247 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
439 Kč
Při platbě předem pouze 408 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
353 Kč
Při platbě předem pouze 328 Kč

