CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda nerez, Highline Hydro, chrom 60827
CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda nerez, Highline Hydro, chrom 60827
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-73836.100.5010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 185x85x45 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 850 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 290.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 59.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729084365 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
45 976 Kč
Při platbě předem pouze 44 372 Kč
89 560 Kč
Při platbě předem pouze 86 436 Kč
49 192 Kč
Při platbě předem pouze 47 476 Kč
49 562 Kč
Při platbě předem pouze 47 833 Kč

