VIVA L hydromasážní vana, 175x80x47cm, Attraction Hydro, chrom 57276
VIVA L hydromasážní vana, 175x80x47cm, Attraction Hydro, chrom 57276
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-70119.3010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 175x80x47 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 46.7100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729079125 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
50 473 Kč
Při platbě předem pouze 48 713 Kč
49 846 Kč
Při platbě předem pouze 48 107 Kč
42 974 Kč
Při platbě předem pouze 41 475 Kč
41 271 Kč
Při platbě předem pouze 39 832 Kč

