VIVA R hydromasážní vana, 185x80x47cm, Attraction Hydro, chrom 57306
VIVA R hydromasážní vana, 185x80x47cm, Attraction Hydro, chrom 57306
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72129.3010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 185x80x47 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 49.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078913 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
62 316 Kč
Při platbě předem pouze 60 142 Kč
44 187 Kč
Při platbě předem pouze 42 645 Kč
48 590 Kč
Při platbě předem pouze 46 895 Kč
50 688 Kč
Při platbě předem pouze 48 920 Kč

