CAME FALLS hydromasážní vana, 175x175x50cm, Highline Hydro-Air, chrom 59610
CAME FALLS hydromasážní vana, 175x175x50cm, Highline Hydro-Air, chrom 59610
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-23611F.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 175x175x50 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 1750 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 720.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Čtvercové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 88.6700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729019954 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
76 334 Kč
Při platbě předem pouze 73 671 Kč
35 527 Kč
Při platbě předem pouze 34 287 Kč
76 196 Kč
Při platbě předem pouze 73 538 Kč
41 719 Kč
Při platbě předem pouze 40 263 Kč

